| AvalohAlyn a întrebat:

Unde as putea face un curs de astrologie în Galați?

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Ce ai putea tu invata de la un curs de astrologie? Avand in vedere intrebarile tale anterioare, cred ca voiai sa zici "astronomie", asta e stiinta care se ocupa de stele, planete, gauri negre etc.

"Astrologia" e aia cu zodiile rolling on the floor

| AvalohAlyn explică (pentru mODIN):

Culmea e ca ma atrage astrologia, da da, partea aia cu zodiile dar nu doar sa privesc horoscopul ci sa întru amănunțit în domeniu, mi se pare fascinanta și plina de mister chiar dacă unii spun ca e o pseudostiinta.Si da, îmi place și astronomia.Dar astrologia ma atrage mai mult.

| randomuser009 a răspuns (pentru mODIN):

El a scris destul de des, astronomie din greseala (cu sensul de astrologie ), daca te uiti cu mult in urma o sa vezi, ca zice astronomie, si cititul in stele in aceeasi fraza, nu prea s ar lega, decat daca ar avea un typo.