| nonameih0000 a întrebat:

Am calculator de mai mult timp si am Windows Xp Professional. As putea avea Windows 7? Vreau sa stiu daca la instalare trebuie sa pun din nou toate documentele in calculator si daca e dificil de instalat. FUNDA!

6 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Daca nu sti ce faci mai bine ramai la XP.Trebuie sa cunosti ce ai in PC si daca merge bine pe Win7winking

| valentingb a răspuns:

Nu il asculta pe serbanescu.
Daca iti copii tot ce ai nevoie din partitia C:/ in celelalte partitii, nu va trebui decat sa reinstalezi programele si driverele, nu vei pierde documente.
Mai intai downloadeaza-ti driverele pentru winlows 7 daca nu le ai si abia pe urma apuca-te.
Iar instalarea e foarte simpla, se face cu mouse-ul, poti urmari un tutorial pe youtube inainte sa stergi xp-ul.

| ViperXd a răspuns (pentru valentingb):

În TPU ajutam oameni.Eu am spus cum am facut eu.De ce ai spus sa nu ma asculte?

| valentingb a răspuns (pentru ViperXd):

Pentru ca nu sunt de acord cu tine, consider ca gresesti.

| NakaTaka a răspuns:

Nu se intaleaza greu Windows 7 il am si eu, dar documentele salvate in calculator raman dar altele de pe desktop trebuie sa la instalezi.

| ViperXd a răspuns:

Da trebuie sa pui toate documentele din nou si e greu de instalat.