| SingleForOne a întrebat:

Am primit acum 2 zile un mail (pe gmail) de la un vechi prieten, dar eu nu pot să-i trimit răspuns înapoi. Google îmi trimite un răspuns automat că mesajul nu a fost trimis, acea adresă de mail fie nu mai este activă, fie are o greșeală de scriere. Dar este activă, și nu are nici-o greșeală. Nu am un număr de telefon sau alt mail sau altă sursă de socializare.

Cum pot rezolva asta?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Inițiază un mesaj nou și scrie manual adresa de email a prietenului tău.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Sau încearcă să-i răspunzi din browser: fie ca replay la mesajul prietenului tău, fie inițiezi un mesaj nou prin tastarea directă a adresei de email.

| SingleForOne explică (pentru gabicoo):

Am încercat să compun un mail nou, dar în 5 secunde primesc răspuns automat că nu s-a trimis, ca mai devreme. Am incercat de 10 ori deja...

| gabicoo a răspuns (pentru SingleForOne):

Încearcă de pe alt dispozitiv:laptop sau PC.