| SpEed07 a întrebat:

Buna!Am un server hostat,si nu stiu cum sa dau admin!Dar nu pe
amx mod x,ci normal,mie imi scrie cand tastez kick in consola ca nu sunt un operator de server!Cum ma fac operator de server!Si plzz nu-mi spuneti cum sa dau pe amx mod,ca stiu pe amx,dar nu stiu cum sa dau ...asa...normal!Plsss!FUNDAAA

p.s:Si nu spuneti ca de ce nu-ti bagi amx mod si blabla,raspundeti la intrebare plss!Doar atat!FUNDA

2 răspunsuri:
| VreauUnRaspunsRapid a răspuns:

Am si eu un server Hostat...dar e pe amxmodx. Eu zic sa incerci asa: cstrike/addons/configs/users.ini si de aici vezi tu tongue

| VreauUnRaspunsRapid a răspuns:

Am si eu un server de Counter Strike Hostat... dar e pe amxmodx(e mult mai simplu pe amxmodx) eu zic sa incerci asa: cstrike/addons/configs/user.ini si iti arata un exemplu! FUNDA!