| Iuli_Catanescu_1977 a întrebat:

Am un telefon Alcatel Vodafone si am 4GB......nu mai am loc nici pe Card SD, nici pe Stocare Interna asa ca mi-am luat un card de 16GB, dar problema este ca nu se transfera si jocurile-pe care le-am instalat-pe cardul de 16GB... exista vreo aplicatie ca sa le pot transfera sau ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Formateaza cardul in NTFS.

| Iuli_Catanescu_1977 explică (pentru stlucian):

Asta nu inseamna sa sterg tot ce am in el?

| stlucian a răspuns (pentru Iuli_Catanescu_1977):

Bada dar nu vad alta solutie.Sau imprumuta un card gata formatat.Incearca copierea fisierelor pe rand, formatul FAT 32 cu care vine cardul nu poate transfera mai mult de 4 GB ODATA.