| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! De ce vor sa plătesc ca să șterg spatiul de stocare din Gmail? Pot sa il sterg fără sa plătesc?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

În Gmail sunt doar mesajele. Poți să ștergi din ele câte vrei (sau chiar pe toate) fără să plătești.

3 răspunsuri:
| Korkodeln a răspuns:

Poti sa dai te rog copy si paste sau link unde ai vazut ca iti cer bani pentru stergere? Eu nu am sters de curand, dar acum vreo doi ani am curatat un cont si nu a cerut nimeni nici un ban pentru stergerea datelor, de alfel cu legea GDPR sunt obligati sa o faca gratis.

Chiar sunt interesat!

| ___Enzo explică (pentru Korkodeln):

Păstrează mai multe fișiere și fotografii
Încearcă un spațiu de stocare de 100 GB la 0 RON pentru o lună. După: 9, 99 RON/lună. Încearcă un spațiu de stocare de 100 GB la 9, 99 RON 0 RON pentru o lună. După: 9, 99 RON/lună.

| Korkodeln a răspuns (pentru ___Enzo):

Pai astea sunt preturile daca vrei stocare SUPLIMENTARA fata de cei 15GB cat sunt acum pe ansamblu pentru serviciile gratuite. Nu are nimic de a face cu stersul contra cost.

Deci pentru 10RON pe luna mai ai 100GB pe langa cei 15GB gratuiti si nu te teme, le sterg ei gratis daca nu platestiwinking si ramai cu primii 15GB.