| anonim_4396 a întrebat:

Cine are Telefoane Replica?! Cat timp va tinut telefonul, ce probleme ati avut la el sau ce probleme aveti la el? Mias Lua un Iphone 5 Replica mil recomandati? Sau ce telefon Replica imi recomandati!?

6 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

De ce replica? daca vrei iphone ia-ti un iphone original nu replica.stiu ca e mai scumpicel dar te tine si mai mult...si oricum replicile nu au toate aplicatiile!

| Bobonete a răspuns (pentru Lavinia218):

Mie imi tr. mai multi pentru desing.nu pentru ce contine.Sa ma tina telefonul atat vreau, ca daca ee cum zic altii ca se duce softul dupa o luna, n-am rezolvat nimic

| Bobonete a răspuns (pentru Lavinia218):

Mie imi tr. mai multi pentru desing.nu pentru ce contine.Sa ma tina telefonul atat vreau, ca daca ee cum zic altii ca se duce softul dupa o luna, n-am rezolvat nimic.

| Bobonete a răspuns (pentru Lavinia218):

Mie imi tr. mai multi pentru desing.nu pentru ce contine.Sa ma tina telefonul atat vreau, ca daca ee cum zic altii ca se duce softul dupa o luna, n-am rezolvat nimica.

| Bobonete a răspuns:

Eu Vreau sai stiu Durata de viata.

| DayaaIoana a răspuns:

Am replica de iPhone 5..si bateria tine jumate de zi big grin... Aplicatiile nu merg..netul nu merge.happy