| LisaJulie a întrebat:

Cum pot face ca postările și comentariile mele sa nu fie văzute de prietenii mei pe Facebook?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Setezi sa le vezi doar tu.
Dar ce rost mai au postarile si comentariile daca nu le vede nimeni?

| LisaJulie explică (pentru darrio2007):

Nu prea vreau sa vadă cunoștințele mele pe ce grupuri stau!

| LisaJulie explică (pentru darrio2007):

Eu sunt mai secretoasa

| darrio2007 a răspuns (pentru LisaJulie):

E treaba ta.
Deci postezi dar vezi doar tu.
Mai era unul care isi trimitea scrisori singur doar ca sa primeasca si el ceva. Pentru ca nu avea cine sa ii trimită.

| LisaJulie explică (pentru darrio2007):

Deocamdată vreau sa rămână sa le vad doar eu am motivele mele!

| darrio2007 a răspuns (pentru LisaJulie):

Ok. Problema ta.

| Madaxo97 a răspuns:

Schimbi audienta din pentru prieteni in "doar eu"

| ariel13 a răspuns:

Schimbi audiența.

| RedMarr a răspuns:

"Eu sunt mai secretoasa..."
Hmm... Ce luna a anului esti? Adica nu neaparat important nici ziua sau anul de nastere, cat e Luna happy