| LifTwist a întrebat:

Cum pot sa imi pun si eu calculatorul sa fie in limba engleza? (=
Al meu este in romana, si il vreau sa fie in limba engleza, si am windows XP...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati: 1. Daca apare RO in bara de start dai clic si selectezi EN. 2.Intri Start/prin Control Panel/Regional and Language Options/Advanced si de la Select a language selectezi English si dai OK. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| AlexT94 a răspuns:

Panou de control ->Optiun i limba, iti apare o fereastra,->Limba Si selectezi acolo