| oOo VeVeRiTzA oOo a întrebat:

Cum pot sa imi schimb parola de la facebook? E urgent...

Răspuns Câştigător
| Rihanna a răspuns:

Intra pe contul tau de Facebook si vei vedea ca sus in dreapta ai un buton numit "Contul meu"; dai click, alegi setarile contului si ai mai multe optiuni, trebuie sa alegi "Parola", sa dai click si sa o schimbi. Succes!

16 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Https://register.facebook.com/editaccount.php?ref=mb&drop&__a=6
Si faci click pe schimba - la prola.
In prima casuta scrii parola curenta.
Si in urmatoarele 2 - parola noua!@

| lays a răspuns:

Account din dreapta sus-account settings-password. e usorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai in dreapta la contul meu da acolo parola si scrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am uitat parola pe facebook si nu ma pot loga...va ros ajutati-ma e urgent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe pagina ta de facebook ai sus in dreapta contul meu dai acolo dupa la setarile contului acolo ai mai myulte lucruri si dai la parola si iti scrie parola veche si dupa pe cea noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu nu mai am un cont la feecebox si nu-mi place sa maaaaaaaaaaaaaa joc cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thanks

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa imi schimb parola facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi schimb parola la facebook

| LasVegas a răspuns:

Intri in setarile acountului )

| LasVegas a răspuns:

Intri in setarile acountului )

| CriStyAn a răspuns:

Dai sus in dreapta la setarile contului si iti apare mai multe nume, id etc. dai la parola si iti apare ca sa faci

| mihaidialan a răspuns:

La pagina de facebook iti apare in dreapta sus contul meu si dai clik si alegi setarile contului si acolo tiii apare mai multe prostii si dai parola si mai depatre cred ca te descurci

| filip26 a răspuns:

Cum pot sa imi schimb parola de la facebook

| Ulise_Sandu_1957 a răspuns:

Ok. multumesc!

| Cuptor_Cosmin_1993 a răspuns:

Urgent parola schimb