| CoMyTzT a întrebat:

Deci (fără deci) laughing
Am Windows 10 și când am vrut sa închid calculatorul îmi apărea acolo "shut down and update" si am dat pe ala dar update-ul dura mult prea mult așa ca am închis calculatorul din buton și când l-am deschis iar mi-a apărut restoring Windows și a durat prea mult și ala deeeci am apăsat pe butonul de restart și acum am ecran negru și o linie albă in colțul din stânga-sus care clipește. Ajutor pls!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si ce daca a durat prea mult? Trebuia sa-l lasi in plata lui. Ai stricat Windowsul. Reinstaleaza-l!

| CoMyTzT explică (pentru Salontanul):

Mulțumesc mult! Am reușit sa îl repar.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mai bun si mai stabil e Linux. Si e gratis.
Eu pe Laptop am tot Windows 10 și când mi-e lumea mai draga ma trezesc cu un update și astept de mi se lungesc urechile 2- 3 ore atunci can se face un update major.
Tu cred ca ai patit-o cu April Update. Trebuia sa ai rabdare.
laughing

| gelu1970 a răspuns:

Ai reusit sa ii distrugi sectorul de startare.
Reinstalezi windows.

| Salontanul a răspuns (pentru gelu1970):

Sectorul de startare se numeste sectorul de boot.

| gelu1970 a răspuns (pentru Salontanul):

Mă gândeam sa ii scriu in
românește să ințeleagă.

| Salontanul a răspuns (pentru gelu1970):

Aha!