| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun program, ceva ca sa aflu cine mi-a dat ignore?! mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://messengeradictos, com/

28 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

A mai fost o astfel de intrebare.nu exista un astfel de program. poti decat sa-ti creezi alt id, sa tranferi lista din vechiul id si sa astepti ca acele pers.sa-ti dea ''add'' si atunci sa poti sa le intrebi din ce cauza ti-au dat ignore. dar trebuie sa te gandesti ca exista un motiv pentru care ele ti-au dat ignore...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista mai multe si mai toate sunt pentru messenger, pentru cel de yahoo iti cere parola personala, parerea mea e sa stai cuminte, e destul de periculos sa dai parola si datele personale, cel mai sincer si elegant ar fi sa intrebi persoana repectiva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eee...pai se poate afla... daca sti ca persoana respectiva este online (sau invisible)...si asta o poti cauta pe ascuns.ro sau orice alta adresa pentru asa ceva, iar daca este conectat intri pe el si dai de la IMVironment (pe banda de sus) -> See all IMVironment -> yahoo! Tools -> Doodle si daca persoana respectiva ti-a dat ignore o sa iti scrie "waiting for your biddy to load Doodle" iar daca nu ti-a dat ignore o sa ti se deschida pagina de desen si o sa poti desenawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca ai inteles ceva din ce ti-am spus.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista dar nu stiu unde l-am pus dar daca cineva ti-a dat ignor si nu sti daca da sau nu sa stii ac lipseste foarte mult si nu vrea sati spuna ca la mine mi-a dat cineva ignor ca mi-a furat stilou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da exista am eu dar mai intai spune-mi daca exista un program de dat mai multe voturi mai discutampe id meu :punkeritza395

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca salvezi mesajele in arhiva, trimite un mesaj pers care crezi ca te ignora, inchide fereastra si deschide-o iar. daca nu se salveaza ceea ce ai trimis, esti ignorata. poate are motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi problema o am si eu, dar eu, intr-o situatie de nervi am sters id-ul respectivei persoane, dar totusi, as vrea sa aflu cine mi-a dat ignore. Consider ca raspunsul din data de 3 august 2009 este un bun raspuns. Dar ce poti face daca te afli in cazul meu? Cam greu de raspuns presupun...nu stiu daca te afli in aceeasi situatie, dar, cum in cazul hotmail poti vedea daca cineva ti-a dat sau nu ignore...asa ca, ar trebui sa existe cel putin o pagina prin care sa poti afla si in yahoo. Dar se pare ca aici sunt multe persoane care in loc sa te ajute mai rau te incuraca, ca de exemplu cele care spun ca stiu multe programe..scuze...dar, de ce nu ne spuneti si noua ce fel de programe, ca sa stim si noi...sau aveti o pierdere de memorie de scurta durata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
cine esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asi sti o metoda mai intai il verifici pe invizibil messenger detector trebuie sa fie online daca e online selectezi id sa vb cu acea pers si dai sai trimiti IMVronment daca acela se icnarca si merge de ex acela cu desenatul daca emrge sa desenezi inseamna ca pers nu ti-a dat ignor daca nu-s e incarca inseamna ca ti-a dat ign

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred...insa cineva mia sp ca are un programm...id lui e za_pata2000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

St3f6n99

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

St3f6n99

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am acelasi lucru pe site-u invizible.ro imi da ca e online persoana respectiva iar la mine in lista de mess apare ca nu e online

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ninel_91nini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuu! lol cum sa existe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mintea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lary_fan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" Raspuns anonim:
Daca salvezi mesajele in arhiva, trimite un mesaj pers care crezi ca te ignora, inchide fereastra si deschide-o iar. daca nu se salveaza ceea ce ai trimis, esti ignorata. poate are motiv. " problema sta in felul urmator: eu am 2 id-uri de mess. mi-am dat ignore cu unul din ele si apoi am incercat treaba asta si sincer imi apare si ultima conversatie si tot deci e ca si cum as fi lasat un offline doar ca pe celalalt cont nu-mi apare...nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic dar am incercat treaba si nu e prea relevanta...:-| si eu am problema asta si nu stiu exact cum sa o rezolv :-s nu a mers nici treaba cu IM-ul:-s am cam incercat tot testand cu cele 2 id-uri ale mele:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cfd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitita_ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incercati fratilor cu IMVironments e cea mai simpla si inteligenta chestie.bv tata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori sa aflu daca mi-a dat ignor cineva se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baaii...copiii,ignore e ca sa dai ignore nu ca afle cineva daca i-a dat ignore asa cum e si cu invisible, ar trebui yahoo.com sa nu mai faca versiuni de messenger cu invisible ca daca au facut astia site-uri de aflat cine e pe inv n-are rost. bai, oameniii, acum nu poate omu sa stea pe inv ca ii da unu buzz"dc esti pe inv"straight faceasa ca terminati cu din astea ti-a dat ignore ori ca esti insuportabil/a ori ca iai facut cevastraight face fetita (sau baiatu ce oi fi)suporta adevarul straight face Sau pur si simplu nu intra pe mess. Ink o data ignore e ca sa nu intrebe cineva ori dc mi-a dat ign ori cine mi-a dat?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai eu zic cel mai SIMPLU sa o intrebati pe persoana resectiv adaca v-a dat ign si gata ce e atata zarva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aflu daca cineva mi-a dat ignore

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

George_adrian51
'