| anonim_4396 a întrebat:

Hello! am o intrebare. de ce in windows 7 cand dau show desktop imi dispar si gadget-urile? ca dupa ce am reinstalat windows 7 si driverele mi-a nu se minimizau gadgeturile. oare din ce cauza se minimizeaza? o fi vreun virus?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai descarcat ceva dubios de pe net? Descarca Malwarebytes Anti-Malware de aici http://fileforum.betanews.com/detail/Malwarebytes-AntiMalware/1186760019/1 si salveaza-l pe Desktop.
Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Asigura-te ca e totul bifat si apoi apasa Remove Selected.(spune ce a gasit aici)