| CASANDRAAAAAAAA a întrebat:

Imi recomandati sa imi cumper Iphone 4? Daca da, de ce. Si daca nu, de ce.

Răspuns Câştigător
| Coco2730 a răspuns:

Depinde. Cred ca principalele avantajele ale Iphone 4 sunt designul si aplicatiile. Daca doresti sa fi trendy, sigur, e o idee buna. Daca te intereseaza aplicatiile, mai bine ti-ai lua o tableta, un e-reader, un pocket pc. Eu personal mi-am luat o tableta si un telefon cu mp3player(unul cu sunet bun).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pufoseniaRO a răspuns:

Pai sunt si avantaje si dezavantaje
avantaje: e la moda, are desisn frumos, e cel mai atre din parcare
dezavantaje: e scump./. funda>?