| r2222 a întrebat:

Imi recomandati iPhone 6?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

6 S da e bun, cred ca si 6 acum fiecare cu cei place.Mie de ex imi place X si as vrea sa imi iau.O sa ma duc sa ma uit la telefoanele astea mai bune sa vad care mi-ar placea mai mult, desi stiu ca mai bun ca X nu e nici unu.Eu folosesc produse de la Apple pentru ca is de calitate, aia e tot.Pe mine personal nu mau dezamagit niciodata produsele Apple.Dar acum fiecare cei place, la ce foloseste ceea ce cumpara.

5 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Daca n-ai nimic mai bun in care sa investesti acei banii n-ai decat sa ti-l iei.(noi nu te oprim)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiind un fan Iphone ti-as recomanda sa-ti iei ultimul iphone aparut, nu ma refer la X deoarece FaceId este inca instabil, insa 8-ul nu are probleme.
DE CE? Updateurile sistemului de operare IOS sunt compabile cu telefoanele noi aparute, telefoanelor vechi incep sa le scada CPU, facandu-le sa reactioneze mult mai incet la comenzi. De asemenea, in curand, urmatoarele updateuri nu vor mai fi recomandate pentru Iphone 6.

| r2222 explică (pentru anonim_4396):

Voi lua in considerare ceea ce mi ai spus.multumesc!

| Constantin_Stefan_1975 a răspuns:

Nu. Este exagertat de scump si nu cred ca isi merita banii.

| Luk_Luca_1999 a răspuns:

Mai bine 6s