| Marlanul98 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o interfata(sau ceva de genu) Mac pentru Windows 7?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Http://www.windowsxlive.net/lion-transformation-pack/
dar ia în calul ca cu așa ceva îți strici Windows-ul și riști de asemena să îți infectezi sistemul.
Daca tot vrei MAC like încearcă un sistem Linux ce are un desktop asemănător. Uite un exemplu:
http://imgur.com/5VKXB9w
așa arată desktop-ul meu, și este vorba despre desktop Linux OS.Succes

| Marlanul98 explică (pentru DeyCj):

Mersi, dar cu ce il strica?

3 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Aiurea,,, mai mult iti ingreuneaza windows-ul prostiile alea. mai bine ramai la w7 asa cum e.

| Marlanul98 explică (pentru tteo92):

Stiu, nu ma intereseaza ca-l ingreuneaza happy.