| Sam34s22 a întrebat:

Nu mai pot intra pe snapchat, dau pe aplicatie si nu se deschide apare pentru o secunda dupa aceea se inchide.

6 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Incearca sa reinstalezi aplicatia si poate merge, daca nu inseamna ca nu este compatibil cu IPhone 5s. Success (=

| Sam34s22 explică (pentru denisTiky):

Am facut asta, dar acum si-a revenit, multumesc.

| denisTiky a răspuns (pentru Sam34s22):

Cu placere (=

| Rimidalvv a răspuns:

S-ar putea sa ai nevoie de un update la snapchat, si s-ar putea sa nu ai destula memorie de stocare incat applicatia nu poate sa se updateze.

| GeorgescuMark a răspuns:

Snapchat-ul sa updatat si nu este compatibil pentru telefonul tau.