| Alex22C a întrebat:

Salut!
Am doua licente de Microsoft Office 2019 si 2021, pe win 10. Insa am o problema cu o aplicatie din respectivele pachete. Aplicatia fiind Outlook, atunci cand accesez aplicatia, sa o pornesc, primesc un mesaj de eroare : "Inregistrarea VB SCRIPT DLL nu a reusit. Reinstalati sau rulati Regsvr32.exe Vbscript. dlll pentru autoinregistrare."
Am facut acest lucru care mi-a fost solicitat, doar ca, in continuare am aceeasi problema.
Stie cineva care ar fi solutia? Multumesc,

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Un articol ce contine chestii utile referitor la acest.dll https://cumsedeschide.com/......u-lipsesc/