| Alverto a întrebat:

Salut, am o problemă foarte ciudată cu telefonul și anume: Mi se șterg videoclip-uri și poate chiar și poze, iar recent am văzut că am in galerie un videoclip de pe TikTok știind că eu nu am avut niciodată TikTok. Ar putea fi vorba despre un hacker? (Xiaomi Mi 8 Lite)

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ai facut recent actualizări? Daca nu, atunci fa i actualizarile cît mai repede.

| MaryMaria333 a răspuns:

Aata pateam si eu pe tel al vechi. Avea si memoria plina. Eu l-am schimbat si de pe asta nu am probleme. Mie de cand am instalat wapul mi se instaleaza automat pozele de pe aplicatie in galerie. Ii cam stresant dar le sterg imediat laughing) si stai ca nu trebuie sa ai neaparat tiktok ca sa ti se instaleze in tel video ala. Poate ti-a dat careva pe wap un video cules dp tiktoku ala si ti so fi descarcat automat ca si mie. Asta ar fi a 2a varianta. Right?

| Alverto explică (pentru MaryMaria333):

Da, am uitat de asta și asta ar fi cauza posibilă a acelui clip stocat in galerie laughing problema ar fi că mi s-a șters alt videoclip lucrat de mine (dar acum mi se descarcă actualizarea)

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Alverto):

Offf. Deci is 3 variante: ori tu sal fi sters din greseala sau cineva care tia umblat pe telefon
Ori ii de la un virus
Ori nu mai ai spatiu pe tel deci probabil video ala ocupa mult loc si s-a sters automat ca sa "supravietuiasca telefonul"

| razvan34567 a răspuns:

S-ar putea dar exista si posibilitatea ca acesta sa fie virusat.