| goguuui a întrebat:

Salut, am o problema la digi. Au fost bagate recent pe cablu sky showtime 1 si 2. Pe un televizor merg ambele canale, iar pe alte 2 televizoare îmi apare canal codat. Știe cineva de ce apare asa și cum pot sa le decodez?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti deoarece aceste canale merg numai pe televizoare care suporta formatul hd sau full hd, pe tlevizoare cu tub care merg pe format SD numai poti prinde nimic.

1 răspuns:
| Standt a răspuns:

Cand ai facut abonamentul, ai declarat 3 televizoare?
Din ce stiu, asta conteaza cand ei fac distributia. Vorbeste cu cei de la DIGI, la sediul lor.