| Costin1996 a întrebat:

Am si eu o problema:ma suna un prost ca sa faca misto de mine. Dar din pacate a uitat sa sune cu numar ascuns si ii stiu numarul acum.Eu sunt pe Orange. Ce pot face ca sa-l reclam?

7 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Intra pe site-ul orange.ro si cauta acolo informatii despre reclamatii prin telefon, spune despre ce este vorba si ei ii vor bloca numarul, asa am facut eu si am scapat de el.

Răspuns utilizator avertizat
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Simplu, cand mai suna cu numar privat nu raspundewinking. Stii de ce continua sa te sune? Deoarece vede ca tu ii dai satisfactie, si ii raspunzi mereu. Poate omu` n-are ce face. Parerea mea este ca mai bine ar sari intr-un picior decat s-o faca pe prostu`(scuzati expresia) laughing
Numai biiine!

| elena a răspuns:

Intra pe site-ul orange.ro si cauta acolo informatii despre reclamatii prin telefon, spune despre ce este vorba si ei ii vor bloca numarul, asa am facut si eu.

| Shery a răspuns (pentru elena):

Si s-a rezolvat, elena? Pentru ca eu am o prietena pe care o teroriza un stalker noapte de noapte, sunand cu nr ascuns. s-a dus la Vodafone si la politie si nu au facut nimic. Au zis ca nu pot sa ii zica cine suna, pentru ca tine de confidentialitatea clientului si nu au facut nimic.

| hummer24 a răspuns:

laughing) Iti zic eu nu-l reclama laughing) pune-i numarul pe toate retelele de socializare si pe chaturi si zile ca e o fata sau una, ca sa il sune toti bagabontii non stop laughing)

| thelife a răspuns:

Suna la un operator Orange si reclamal acum vot happy