| TripleKill16 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu in cat timp imi ajunge produsul de la garantiewinkingAm dus un subwoofer la garantie la eMAG si nu stiu in cat timp aproximativ vinewinkingDaca ati avut aceasta problema spuneti-mi si mie va rog frumos! Respectwinking

Răspuns Câştigător
| Anticarul a răspuns:

Pana la o saptamana poate dura, nici cei de la eMAG nu stiu un termen concret, deoarece se trimite la furnizor si se face inlocuire de piesa. C-am asta traseul la departamentul de garantii, mai depinde si de produs.

3 răspunsuri:
| Danciu821 a răspuns:

Pana la o saptamana poate dura, nici cei de la eMAG nu stiu un termen concret, deoarece se trimite la furnizor si se face inlocuire de piesa. C-am asta traseul la departamentul de garantii, mai depinde si de produs.

| Anticarul a răspuns (pentru Danciu821):

Cum ma sa copiezi raspunsul meu si sa dai paste? rolling on the floor))

| vasiyo a răspuns:

Poate veni chiar si la o saptamana.