| Andrei_Pavaliu_2001 a întrebat:

Salut cum imi dau seama daca driverele de la o firma nu sunt compatibile cu windowsul meu adica windows 7 ultimate ca am drivere de la fujitsu upgradate la maxim si nu imi merge absolut nici un joc si inainte de a reinstala windowsul imi mergeau

3 răspunsuri:
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Nu cred ca problema e de la driverele firmei, de obicei ele pot fi dezinstalat fără probleme. Verifica driverele le la placa video si directx/ Microsoft c++/...

| Andrei_Pavaliu_2001 explică (pentru Soare_Cristi_1994):

Am driverele de la placa video la zi si directx si Microsoft c++ am instalat 2010 2013 si 2015 nu cred ca e de la asta

| Soare_Cristi_1994 a răspuns (pentru Andrei_Pavaliu_2001):

Ideea e ca, de obicei driverele firmei afectează numai sistemul propriu-zis, nu si jocurile.