| DanielDani20001 a întrebat:

Salut,de ce eu nu pot pune la story pe insta o postare a unei pagini publice direct, adica sub ea e aceea săgeata si cand dau pe ea nu imi apare acea optiune de a pune direct la story si repet chiar daca pagina respectivă e publică? Nu știu ce sa fac...

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

E o problema mare de tot! Ce mai, nu poti trai fara asta. Cum Dumnezeu am trait noi astia care avem ceva in cap. fara Facebook, fara Instagram, fara whatsapp, fara alte aplicatii care-ti fac viata praf si sufletul prastie?

| DanielDani20001 explică (pentru ywar):

Am adresat o simplă întrebare, dacă vrei sa pari interesant/ă stai în banca ta...am si eu părinți care îmi dau sfaturi.

| ywar a răspuns (pentru DanielDani20001):

Daca esti destept poti invata din orice si de la oricine! Ori acu' ti-au crescut si tie dintisorii? Vad ca ia replica! Ia cu paine si inghite.

| DanielDani20001 explică (pentru ywar):

Si tu crezi ca am de invatat din ce mi-ai raspuns tu prima dată, am si eu 20 de ani si imi câștig pâinea singur, nu m-ai nimerit bine așa ca stai in banca ta.