| lexalexlex a întrebat:

Salut! Este un site care îți bagi contul de Instagram și da follow automat la lume random. Daca ei îți dau follow înapoi rămân in lista ta de urmărire. Daca nu îți dau follow ii scoate automat! Știe cineva cum se numește acel site? Știu ca era in romana parca… majoritatea vedetelor îl foloseau pentru a primi abonați noi!

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Parca sa zic ca dai 25 de lei pe luna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există atâtea trucuri prin care poți ridica urmăritorii de pe Instagram doar tastând un cod în termux. Vezi tutoriale pe github.com

| lexalexlex explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ati înțeles întrebarea! Eu voiam site ul acela, care da follow/unfollow automat la conturi de pe Instagram!

| anonim_4396 a răspuns (pentru lexalexlex):

Și eu ți-am zis ca există alternative decât site-ul care nu știi cum se numește.