| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu stiu ce s-a intamplat cu laptopul ca nu se mai deschide thinking aseara s-a inchis normal, fara nici o problema dar cand m-am trezit am apasat pe buton si nu nu vrea sa se deschida ...va rog ajutati-ma ca in seara asta vreau sa vad si eu meciul tongue

Răspuns Câştigător
| OvyCrazBoy a răspuns:

Mai GiveMeYourPussy in primul rand fa-ti alt cont ca asta are un nume cam nerusinat.Acum sa revenim la problema ta! Lasa-l la incarcat 2 ore si apoi deschidel! Daca nu merge lasa-l 24 h la incarcat si vezi dupa daca merge daca nici atuncia nu merge ia-ti o baterie noua si un incarcator de baterie nou! Asa am patit si eu! Bafta

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru OvyCrazBoy):

Mersi pentru sfat, dar nu ma refer la cel in legatura cu numele... fiecare isi pune ce nume vrea... asa ca bye

20 răspunsuri:
| Archy37 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsul.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru Archy37):

Cum sa reinstalez windowsul daca nu se deschide? laughing)

| Archy37 a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Exista paremi-se o metoda prin intermediul altui PC conectat la cel defectat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o intrebare.Ai incercat sa bagi incarcatorul in el sa vezi daca merge? Aseara ardea cumva? Daca ardea lasa-l putin si-si revine.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Aseara era cnectat la priza totul era bine aseara

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te si culcaet baiatu ca esti varza la calculatoare.Nare nici o treaba daca este original(orimit cand ai cumparat laptopul)tongue

| Andreea011 a răspuns:

Poate este descarcat lasa-l mai mult timp la inacarcat, ca si mie mi se intampla de multe ori dar a doua zi merge foarte bine.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru Andreea011):

Ok happy am sa-l las si eu mai mult

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Daca merge uite imi dai si mie Funda da?laughing

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru OvyCrazBoy):

Pai uite inca e tot bagat in priza apoi nu stiu ce sa zic, nu da nici un semn... probabil e stricat incarcatorul, maine am sa ma duc cu el la garantie. faza nasoala e ca nu voi vedea si eu meciul linistit, v-a trebui sa ma uit la tv... daca maine dimineata va pornii laptopul atunci am sa-ti dau funda tongue

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Da vezi incarcatorul daca este stricat daca este bun iti zic eu bateria este praff poate! Nuss ce sa zic eu asa am facut! Am luoat incarcator si baterie nouacrying! Bafta

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru OvyCrazBoy):

Merge laughing si-a revenit ca prin minune laughing

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Chiar? Bravo fundita te rog frumos ca ai o gramada:X!

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

A scuze mi-ai dato credlaughing:X

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

A ba nu, nu mi-ai dato please damio!

| ReDcss a răspuns:

Pai eu tot am avut aceiasi problema... chind apesi pe buton el se deskide si se inchide singur... eu l-am dus la reparatii si miau schimbat hardul Pc-ului si mi-au spus ca era plin de virusi

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru ReDcss):

Ee, pai la mine nu se deschide deloc, apas pe buton dar nu face nimica straight face

| WhizKiD a răspuns:

Salut! Vezi ca poate are bateria descarcata de tot baga-l in priza.

| boncsinatibi a răspuns:

Salut nu stiu c3 se intimpla cu laptopul meu aseara s-a inchis normal iar acum de di.ineata nu mai vrea sa porneasca se aprind ledurile dar ecranul ramine negru