| Stelu07 a întrebat:

Am si eu o problema cu FIFA 2011 happy. L-am descarcat, instalat, facut totul ca la cartehappy, intru in joc, la training 1v1 cu Kaka imi merge perfect. Dar in meci merge sacadat si nu stiu ce sa-i fac. Am dat cea mai mica rezolutie, cele mai mici detalii si degeaba. Mentionez ca indeplinesc toate cerintele pentru rularea jocului. Ma puteti ajuta careva? Va rog puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| david23tm a răspuns:

E posibil sa nu ai update-ul facut la placa video, intra pe can you run it.com si dai la fifa11 si iti compara cerintele cu pc-ul tau.sau intra in fifa/game/fifasetup/fifaconfig si pune pe low.