| CHirss a întrebat:

am si eu o problema cu yahoo! mail imi da verification security si trebuie sa trimita codu pe telefon dar eu am pus nr de telefon la nimereala si nu stiu ce sa fac imi trebuie neaparat acel cont va rog ajutati-ma multumesc!

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Pui nr tau de telefon, al tatalui sau al mamei, cum vrei.

| edit28 a răspuns:

Trebuia sa pui un telefon folosit de tine ca decat iti trimit un cod prin mesaj si tu trebuie sa scrii codul, nu costa nimic

| CHirss explică (pentru edit28):

Trebuia dar l-am pus la nimereala am scris asa ca sa-l fac repede