| Slender7687 a întrebat:

imi puteti recomanda un Mouse de gaming pentru CS GO ca mi-am cumparat recent CS GO si vreau un mouse de gaming special pentru CS GO.
Imi puteti recomanda un mouse?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti unul normal ca e la fel de bun. uita-te la toate concusurile de cs de la valve alea din San Fransisco si alte parti ca au mouse normal. Mouse "special pentru jocuri" sunt prostii de 12 ani, nu te avatajeaza cu nimic.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Eu zic ca acest mouse este destul de bun pentru ce vrei tu: www.pcgarage.ro/mouse-gaming/dragon-war/dragunov-ele-g3/

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

In general cele mai bune mouseuri pentru gaming sunt cele de la Razer
Nu exista mouse special pentru cs go doar mouse normal de editie cs go adica e colorat fain si are logoul jocului pe el
Il gasesti doar pe amazon deci vei plati si transoportul si taxele de la vama
http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1418388261&sr=8-1&keywords=cs+go+mouse&pebp=1418388261741

| Kappakrookappken a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi un mouse de gaming de la mad catz dar pe cat sunt de scumpe pe atat sunt de bune!