| IvanAdrian1999 a întrebat:

Stie cineva cum dau reset la un smartwatch (e-boda smart time 300 )?
am incercat sa ii dau resetare si imi cerea nu stiu ce parola de la telefon am introdus-o pe cea de pe telefonul mobil dar nu a mers... sincer chiar nu stiu la ce parola se refera

Ofer funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

Incearca la parola: 0000 sau 1122 sau 1234. Asa au ele de obicei parola setata.
Funda?

| IvanAdrian1999 explică (pentru sickoffallthings):

Mulțumesc mult! Chiar a mers si am să-ți dau si funda

| sickoffallthings a răspuns (pentru IvanAdrian1999):

Cu placere! Ma bucur!

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Pai daca nu stii ce parola iti cere si nu te lasa altfel nu prea ai ce face