| 97 a întrebat:

Voi cati prietenii aveti pe fb? Eu am 1042 dar vreau sa zic ca de vreo 5 luni tot cu blockuri stau, adica imi interzice dreptul de a adauga prietenii ieri dimineata mi sa redat dreptul de a adauga iar prietenii, am adaugat ieri vreo 15, de ieri pana azi vreo 5-6 mi-a acceptat cererea de prietenie, azi surpriza nu mai puteam adauga prietenii, astept inca 30 de zile
Voi ce parere aveti despre asta? O porcarie...de ce mai este site de socializare atunci? Si in plus ieri am adaugat persoane care le cunosc eu! De unde ma rog stie facebook ce cunosc eu si ce nu?

4 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Si eu am aceasta problema insa nu am multi prieteni pe facebook nu inteleg de ce blocheaza atat adaugarea de prieten ce porcarie doamne te face sa astepti ca prostul pana iti spune ca ai voie sau nu sa dai

| EdiT a răspuns:

Un grammar nazi ar face infarct aici. Dar totuși ce contează câți prieteni ai, ești mai populară dacă ai 5000+ prieteni pe care nici nu-i cunoști?
*piți detected*

| 97 explică (pentru EdiT):

Ce ma? ce gramar?

| EdiT a răspuns (pentru 97):

Dă un search pe google și vei afla...