| CipryCiprian a întrebat:

Am un abonament la cartelă, și nu apuc sa termin abonamentul pentru că trebuie să mă retrag în țară și mai am un an de zile, ce e de făcut în cazul asta?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai regulile sunt reguli indiferent de cauza!
Oricum vei avea de platit din pacate rezilierea contractului, pentru ca nu s-a atins perioada de 24 de luni contractuala.
Acum cat costa aceasta reziliere, difera de la operator la operator!
Trebuie mers la ei la sediu si vorbite aceste aspecte!

| lpavel a răspuns:

Te duci la ei si le spui problema ta, te vor taxa cam pentru plata de jumatate de an ca nu ti-ai terminat abonamentul ce scrie in contract dar macar nu vei plati tot anul...

| ioana748 a răspuns:

O sa trebuiască sa platiti o taxa de reziliere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e la digi ieși ieftin chiar și in altă țară.

| markelosz a răspuns:

Il dai cadou