| Girly97 a întrebat:

Buna dimineata! Avem abonament Vodafone de Internet, telefonie fixa si televiziune insa niciodata nu am avut telefon fix. Daca as face rost de un telefon celular in loc de un telefon fix, l-as putea utiliza impreuna cu abonamentul de telefonie fixa pe care nu l-am utilizat niciodata?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti s-a dat de la Vodafone telefon fix? Nu merge ce vrei tu.

| Girly97 explică (pentru darrio2007):

Nu, avem inclusiv abonament la telefonie fixa dar nu ni s-a dat telefon.

| darrio2007 a răspuns (pentru Girly97):

Trebuia sa vi se dea. Si eu am un asemenea abonament. Mi s-a dat dar il am si acum in cutie, nefolosit.

| mihai69 a răspuns:

Telefon celular = telefon GSM. Nu poate fi folosit în rețeaua fixă.
Pentru asta îți trebuie un telefon clasic, cu fir (sau eventual unul "cordless").

| Catrice a răspuns:

Nu lul

| Girly97 explică (pentru Catrice):

Multumesc pentru raspuns, m-a ajutat.

| mi25 a răspuns:

Sa nu aud de Vodafone la acest capitol. De cand a fost preluat UPC-ul de Vodafone, mi-a scos peri albi: se intrerupea transmisia, dar mai ales internetul si de 10 ori pe zi.
M-am mutat la NextGen, unde platesc abonamentul la jumatate, internetul functioneaza cu viteza de 350 mai bine decat cu 500 la Vodafone, am telefon fix cu 200 de minute gratuite - ceea ce nu aveam la Vodafone, imaginea la TV este mai buna.