| Teodora11 a întrebat:

Bună seara. Dețin un model de iPhone. Ideea este că vreau să vând telefonul meu, pentru a face upgrade. Știu că pentru a primi codul de la iCloud, mereu îți apare o verificare pe telefon. Cum o pot dezactiva sau muta pe noul telefon?

Răspuns Câştigător
| TitoJacksana a răspuns:

Dezactiveaza 2 factory authentification, din pacate nu stiu unde este setarea în meniu

| Teodora11 explică (pentru TitoJacksana):

Nu se mai poate dezactiva

| TitoJacksana a răspuns (pentru Teodora11):

Atunci n-am ce sa-ti fac, fa-ti alt icloud

| Teodora11 explică (pentru TitoJacksana):

Nu mi se pare normal. Vreau sa folosesc același iCloud. Am acolo toate datele, aplicații cumparate, etc

| TitoJacksana a răspuns (pentru Teodora11):

Din pacate fara codul ala n-ai cum sa mai accesezi acel cont de icloud