| Flaviu-rafael_Cristea_1988 a întrebat:

Ce păreri aveți așa puțin mai în detaliu despre Samsung Galaxy S24 Ultra? MULȚUMESC!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mult prea scump, si realist vorbind nimeni nu are cu adevarat nevoie de un telefon asa scump

| Simpatic a răspuns:

Nu am ce sa zic in detaliu ca nu-l detin, eu unul nu mi-l cumpar pentru ca am regula daca nu-mi incape "tableta" in buzunar nu cumpar, ciudat nu? happy
este un flagship Samsung, este performant si este scump
sunt fan S-uri de la Samsung insa nu as lua Ultra ci S24+ daca mi-ar trebui maine telefon, insa este ok telefonul meu abia iesit din garantie asa ca nu am motive sa-l schimb
succes