| Tarabostes a întrebat:

Cum este cel mai sigur sa imi tin telefonul cand sunt in microbuz/la scoala? In ghiozdan sau in buzunar?
Cel mai bun si detaliat raspuns va primi funda.

Răspuns Câştigător
| Adnosius a răspuns:

In buzunar(de preferat din fata) deoarece in buzunar il simti si nu poate sa ti-l fure, in ghiozdan nu poti sa stii cand umbla cineva, de exemplu in microbuz, poate sa ti-l fure o persoana din spatele scaunului tau.Mai bine il ti in buzunarwinking

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

In ghiozdan ii mai bine.De exemplu directorul venise la noi sa caute telefoane(nu venise era doar un zvon)si sa stii ca nimeni nu are dreptul sa umble in ghiozdanul tau fireste in afara de tine.In buzunar se vede in ghiozdan n-ai de unde sa stii.

Răspuns utilizator avertizat
| KillerBunny1500 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa il tii in buzunarul din fata si sa-ti si mana pe cat posibil in zona buzunarului, pentru orice prevenientaa. Probabil ca ar fi bine si in ghiozdan, dar intr-un compartiment securizat sau in penar, chiar daca iti deschide cineva ghiozdanul, probabil ca daca nu-l vede nu va avea timp sa cotrbaie! Sincer, eu il tin in buzunar!

| AdYtZu189 a răspuns:

Cel mai bine il ti in ghiozdan.dc? deoarece din buzunar la inghesuiala nu-ti dai seama cine iti umbla in buzunar. Tinelin ghiozdan si peste el sa ai 3-4 carti. Funtida?

| JohnnyClau a răspuns:

Pai, daca il tii in ghiozdan, imediat s'ar putea fura, cel mai bine e sa il tii in buzunar si sa ai buzunarele mari sau buzunarele sa aiba fermoar! Funda happy!

| dulshee a răspuns:

Hey. eu zic sa il ti in buzunar pentru ca este mai sigur.dar in buzunaru din fatahappy ..pentru ca daca il lasi in ghiozdan poate sa til fure cineva cand iesi prin pauza.da asa daca il ti in buzunar nu are cum sa til ia nimeni! funda?:*

| ioanna97 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ți-l pui in ghiozdan intr-un sertar mai ascuns, dar poți sa îți pui telefonul si in buzunarul din fata de la pantaloni unde nu are cum sa îți umble cineva

| andrei3315 a răspuns:

Cel mai bine este sa il pui in buzunarul din fata nu are cum sa umble cineva acolo