| LazarSonia a întrebat:

Hey! Hai ca am și eu problema cu vnp ul asta / proxy cautand te internet am găsit unde sunt dar nu le am activate și totuși nu ma lasă să văd filme pe anumite app... de ce? Și ce pot face? Pana ieri a fost totul okay de azi mi-a apărut în app ce o folosesc ca nu mai pot viziona deoarece folosesc vnp ( țin sa precizez ca nu am activat nimic). Mersi anticipat

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Buna, 'schimba VPN-ul'
inchide si deschide routerul din butonul fizic
descarca si incearca sa vezi daca merge cu acesta de exemplu (pentru download mergi la rubrica Psiphon for Windows )
https://psiphon.ca/en/download.html