| Gabitza898989 a întrebat:

Oameni buni sunt anti tehnologie..sau poate nu, nu stiu, nu-mi ies multe lucruri de cand am o banala tableta (utok) si un smartphone (Philips) in puii mei, vreau si eu sa transfer poze si muzica de la tableta la tf, cu un cablu de date ca altceva vad ca nu am la indemana, "performanta" asta de tableta nu are bluetooth ca asa poate era mai simplu. Deci aveti idee pe unde anume in meniu sau pe oriunde as putea intra pentru a transfera date, asta daca e posibil. Multumesc anticipat. Ziua buna.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Daca ai un Memory Card (sd card) opoti face de pe un dispozitiv pe altul fara sa ai nevoie de pc sau altceva.Copiezi tot pe memory card si gata.

2 răspunsuri:
| AlexandruSAGeorgian a răspuns:

Salut, foloseste-te de un calculator/ laptop ca e simplu

| Gabitza898989 explică (pentru AlexandruSAGeorgian):

Hmm..pai daca aveam laptop era bine (saracu dupa 7 ani e pe butuci happy in fine, mersi oricum, i'oi da eu de cap.