| edyskrool a întrebat:

Salll TPU, as vrea sa imi cumpar un telefon cu un buget de 450 lei si mas orienta spre zte blade sau zte libra. ce pareri aveti? stiti telefoane mai bune? si despre firma ilexgsm stiti ceva? este buna?

5 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Poți să-ți iei de la amanet un Samsung galaxy s2
ATENȚIE
să nu vinzi nicidată ceva din casp la amanet pentru că vei primi de 4 ori mai puțini bani pe produs, în loc de prețul inițial

| edyskrool explică (pentru Alexandru98):

Apropo vreau ca telefonul sa fie nou nu sh ca nu stii ce gasesti in el

| Traianosik a răspuns:

La banii astia mai bine iti iei un Nokia C3 sau un Samsung galaxy pocket... daca ai 650 lei ia-ti Samsung galaxy mini 2winking despre firma ilexgsm nu stiu nimic

| edyskrool explică (pentru Traianosik):

Tocmai ce am scapat de Nokia c3

| edyskrool explică:

Gata am cumparat telefonul si nu l-am primit spart si merge ffff bine. mersi pentru raspunsuri