| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre telefoanele Ihunt si Blackview..au specificatii foarte bune la preturi mici.dar ce ziceti se merita sau merg greu dupa in timp?

5 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Ba m-ati rupt cu bucata asta, "merge greu dupa un timp". Ia-ti telefon cu memorie 32 sau 64gb si nu mai ai probleme. Daca au specificatii bune, tu crezi ca o sa mearga sau nu o sa mearga bine? Ce rost are intrebarea?
Trebuia sa lasi un model anume ca sa iti zicem daca e ok sau nu, sau daca merita alt telefon aceeasi bani.

| Mihai1810 a răspuns (pentru Cedry2k8):

Ce treaba are memoria flash a telefonului cu modul in care functioneaza?

| Cedry2k8 a răspuns (pentru Mihai1810):

Cand memoria e folosita in proportie de 80-90%, telefonul devine un haos. Incearca si ai sa vezi. Singura explicatie ar fi ca gaseste mai greu datele, deci le citeste mai greu.

| Mihai1810 a răspuns (pentru Cedry2k8):

Nu are treaba memoria flash, eu mai am 200mb din 8gb si nu am nici o problema, daca era memoria ram da era o problema, dar la flash nu. Memoria flash de la telefon e ca memoria de la stick, daca era ca la hhd atunci incepea sa mearga mai greu.

| Cornica a răspuns:

Eu am Blackview si merge acceptabil dupa 5-6 luni. Recomand