| gabriel222333 a întrebat:

Salut, daca bag Iphone-ul la incarcat ar trebui sa porneasca nu? Am ramas fara baterie si cand il bag la incarcat nu porneste sad care sa fie cauza? Mentionez ca butonul de On/Off este blocat.

2 răspunsuri:
| Transofit a răspuns:

Nu neaparat sa porneasca, doar sa apara acea baterie care se umple.
Eu zic sa il duci la un om priceput daca nu la o reprezentanta sa iti repare butonul

| gabriel222333 explică (pentru Transofit):

Da....eu asa stiam ca ar trebui sa porneasca....in fine cred ca ma duc maine cu el la un service sa vedem ce'mi zic aia.