Întrebare recomandată | vrajitorul1000 a întrebat:

hey care imi spune si mie cum blozhez o persoana care sa nu ma sune
am Vodafone smart 3

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cu aplicatia Blacklist Plus.De pe Google Play(Magazin Play). Asta folosesc eu.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adaugi numarul persoanei in lista neagra si nu te mai poate suna.Dar tie iti apare ora si ziua cand te-a sunat.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Intra pe Google Play si cauta Call Blocker.Alege-ti de acolo o aplicatie.

| almirock a răspuns:

Exista la un moment dat o aplicație pentru smartphone gratuită, se chema blacklist, ai încercat să o cauți? E foarte simplă, e o aplicație în care introduci nr de tel care te deranjează și îți blochează atât apelurile cât și mesajele de la persoana respectivă.

Răspuns utilizator avertizat
| vasile888 a răspuns:

Celmai simplu redirectionezai numarul ///redirectioneazal catre taicasu...