| ÎngerCretin a întrebat:

Ce telefon v-aţi lua cu un buget de 1500 ron? Minim 1000. Argumentaţi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Asta l-a cumparat un prieten ieri de la eMAG. E mortal. M-am jucat vreo 1 ora real racing (nu-l mai dadeam din mana).Si eu nu sunt cu jocurile pe telefon.
http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-black-x1-soul/pd/DNGFJBBBM/

| firstboy a răspuns:

Utok-http://www.utok.com/ro/seria-500/utok-500-q

De ce? fiindca este facut in Romania, este fiabil, imi place cum se misca, sistem performant de operare, garantie 5 ani, camera mare, ecran accesibil, tu decizi :))

| Tavy201 a răspuns:

Daca ar fi, si eu tot S3 as zice, tinand cont ca ai un buget destul de bogat, eu am am s3 mini, si se misca satisfacator cu 90% din memoria interna ocupata. daca se misca atat de bine, cu siguranta s3 si mai si. daca ar fi sa alegi intre s3 si s4 mini, s3 e mai bun

| FullFr8 a răspuns:

Eu mi-am luat de pe eMAG un Samsung galaxy s3 mini la 900 de lei. E foarte bun. Dar, la suma pe care ai zis-o tu ai putea sa-ti iei un s3 sau chiar un s4 mini. Noroc!

| ÎngerCretin explică (pentru FullFr8):

Am găsit s4 16gb cu 1450 ron (nou, garanţie).