| Melissa20 a întrebat:

As vrea mult sa ma ajutati. Spuneti'mi cum se numeste acel program care il instalerzi pe calculatorul tau si vine de ex. prietenul la tine intra pe mess iar apoi cand intru eu pe id'u lui (stiind parola) sa vad arhiva, conversatiile pe care le'a avut la el acasa pe mess.

2 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Pai instaleaza messenger 11.aRE CEVA INSTALAT cu care poti vedea orice conversatie si de cateva luni.

| Des13 a răspuns:

*iti instalezi un keylogger(niste programe ce retin toate tastele apasate in memorie) ai grija ca majoritatea sunt recunoscute ca virusi de antivirus, desi nu sunt virusi (gasesti pe net).
** totusi daca are arhiva pe calculatorul tau, sau o poti copia din calculatorul lui - gasesti pe internet yahoo arhive decoder.
*** yahoo 11 beta salveaza arhiva online, deci daca ai parola lui ai putea vedea arhiva (presupunand ca el foloseste yahoo11 beta).