| LisaJulie a întrebat:

Pentru cine este din Constanța îmi poate spune unde se mănâncă bine?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La mama acasă.

| Yasmin875 a răspuns:

La Sou.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Acasă la tine! Fie că mănânci ce îți gătesc părinții, fie îți prepari tu personal, garantat e mai bun și până la urmă știi ce și cum ai gătit, în schimb la localuri, nici nu vreau să mă gândesc!

| MistarGoGu a răspuns:

Ceri un tur de bucătărie in restaurant! Daca NU observi jeg si gandacei, muste si alte zburătoare... IS SAFE!
DACA NU au nimic de ascuns... te lasa! 90 % leșină instant cand aud asa ceva!

| Mindfulness a răspuns:

La tine acasă se mănâncă cel mai bine și curat

| LisaJulie explică (pentru Mindfulness):

Merg sa vizitez de 1 iunie Constanta! Nu am mai fost la noi in tara la mare demult

| Mindfulness a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu mă iei și pe mine?hee hee

| andrey69 a răspuns:

On plonje jr, cel de la papadie, turcesc...

| Alexalex1000 a răspuns:

Proper pizza

| MarYaNM a răspuns:

La Poarta Albă