| BlackyCat a întrebat:

Care sunt artistii vostri preferati(pot fi si internationali)!

Răspuns Câştigător
| Alecsandra95 a răspuns:

Nu i-as putea enumera pe toti. :d Romani: Smiley, Andra, Holograf love struck, Delia, Vlad Simon de la Vocea Romanieilove struck + Cristi Nistor, Ioana Anuta, Matteo, Mihai Ristea, CRBL, Guess Who si multi altilaughing si internationali: Jessie J love struck, Adele, Bruno Mars

18 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Trupele rock sunt baza.
M-am săturat să tot aud de idioțenii, gen: Bieber, One Direction, etc.
Acum, răspunsul meu.
"Lună Amară", o trupă genială. Melodiile lor mă ating la suflețelul care este aproape inexistent.
Sau "Coma", "Travka", "Alternosfera", "Trooper", "Aia" şi astea sunt doar câteva trupe geniale din România.
Internaționale, câteva trupe şi artişti ar fi: "Skillet", "One Ok Rock", "Red", "Breaking Benjamin", "Thirty Seconds To Mars", "Bon Jovi", etc.

| CautNume a răspuns:

De fapt sunt trupe:Evanescence si Trooper

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Psy david guetta si mAroon5

| Elena97M a răspuns:

Sasa Kovacevic, Elena Paparizou, Despina Vandi, Giannis Plutarhos, Nikos Oikonomopoulos, Panos Kiamos, Antonis Remos, Giorgos Tsalikis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-as putea spune, nu mi-ar ajunge o zi laughing Dar in principal, preferatii mei ar fi Smiley, Puya, Ke$ha si 2ne1. Aaa da...si PSY laughing Oppa Gangnam Stylelaughing

| Anonim0100 a răspuns:

Buna! Alexandra Stan,Inna,Connect-r,Alex Velea,Smylei, Delia, Puya, Alex Mica, Alexinno si multi multi alti sper ca te-am ajutat!

| Addaa1998 a răspuns:

Pai din Romania nimeni alta decat Andra:Xsi numai altul decat Smiley:X!
International Taylor Swiftlove struck Tarja Turunenlove struck
Multi Altii!

| Addaa1998 a răspuns (pentru Addaa1998):

Kelly Klarckson
Fergie
Robbie Williams
Pfff, o multime internationali

| anonim_4396 a răspuns (pentru Addaa1998):

Ce caută Tarja Turunen printre ăia? straight face

| Addaa1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica ce cauta?
Imi place!
Ai vreo problema impotriva?
God...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Addaa1998):

Hm...îţi place Nightwish?

| DiamantulAuriu a răspuns:

Alexandra Stan,Inna,Connect-r,Alex Velea, Smylei, Delia, Puya, Alex Mica, narcotic sound

| mariukka a răspuns:

Rihanna,smiley,david guetta, nicolle schertneger, inna sh multi altii

Răspuns utilizator avertizat
| qwqwwwq a răspuns:

Pai..CORNELIU BABA e un mare artist (in arta)!happyhappyhappy

| Ceva123 a răspuns:

Salutare! pai: psy,jeniffer lopez,pitbull,connect-r, alexandra stan, ruby, william, the script aura dione si am mai multi doar ca nu ii enumar pup

| ShiftyYz a răspuns:

Poooi,ar fi asa:Lil Wayne, The Script si Machine Gun Kelly.happyFunda?