| alexpop1998 a întrebat:

Știți ca se apropie Halloween-ul. OK, poate e prea devreme sa pun aceste întrebări, dar va trebui sa ma pregătesc din timp.
1. Ce jocuri s-ar potrivi pentru Halloween? Aveți vreo idee? Ma refer la jocuri de "societate" nu jocuri video.
2. Ce costume s-ar putea IMPROVIZA din lucruri simple, pe care le are orice om în casa?
3. Ce decorații s-ar putea IMPROVIZA din lucruri simple, pe care le are orice om în casa?
4. Ce filme de groaza s-ar potrivi pentru aceasta sărbătoare? Înafara de acele filme cu oameni care au cearșafuri pe ei și alte "porcari". Ma refer la filme de groaza adevărate, din cauza cărora sa nu mai poți nici dormi.
5. Aveți idei de ceva melodii de "groaza" sau melodii polifonice de genul: urlet de lup, strigat de persoane, acele zgomote făcute de o bufnita, etc.
Mulțumesc anticipat! Ofer fundiță celui mai "bogat" răspuns.

3 răspunsuri:
| sssoriii a răspuns:

1. Uite, daca se organizeaza vreo petrecere a-ti putea face un concurs cu "cel mai bun costum", "scaunele muzicale" sunt o multime.
2.toate lucrurile sa fie din casa?, daca nu... poti folosi un material negru, marisor si iti poti face o pelerina...iti cumperi niste dinti dinaia de vampir(cam 3 lei costa) si nu mai stiulaughing
5.MARILYN MANSON, majoritatea melodiilor.
4. Furia ucigașă
Apel misterios
Roagă-te să vină dimineața
Cazul 39
funda? :*:*

| ward2010 a răspuns:

1.de halloween puteti juca prinsul merelor cu dinti
concurs de costume
care echipa infasoara primul un om din echipa lui in hartie igienica
sau daca vrei horror joaca bloody mary
2.pai poti sa iti iei niste haine, o pelerina(un cearceaf taiat, ceva de genu)machiaj pronuntat
3.pai daca ai esarfe, sireturi, le legi undeva sau le lasi sa atarne
4.pai the unborn
the exorcism of emily rose
the ward
saw 1-7
povesti de halloween
halloween
ultimele 2 nu le-am vazut
5.pai poti cauta soundtrackuri la filme de groaza(ex:the unborn are soundtrackuri de groaza)
sper ca te-am ajutat

| AleKsx a răspuns:

Uite niste jocuri de groaza: Slender Man, Jeff the Killer, Contaiment Breach, Surgeaon Simulator si Slendytubbies.