| AmandytaErhan a întrebat:

eu si prietenele mele vrem sa vindem niste lucruri mai vechi pentru a primi bani dar nu stim cui si unde. nu vrem sa le taraim dpa noi si nici sa facem vreun targ la scoala pe strada etc. idei sunt?

3 răspunsuri:
| littleladybug a răspuns:

Iti poti face un cont pe hi5 sau facebook sau si mai bine iti faci un blogwinking

| Crss_5324 a răspuns:

Poti sa iti faci cont pe Okazii.ro si pui acolo toate lucrurile care vrei sa le dai pui un pret iar apoi postezi anuntul. Te vor contacta cei interesati.