| anonim_4396 a întrebat:

Care e actorul vostru preferat si in ce filme v-a convins?

9 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Lonardo DiCaprion love struck...Titanic...il adoram pe vremea aia cand avea vreo 22-24 de ani love struck. dar acum...pfff.iacs. Nu prea-mi mai place.[si-a lasat cioc, si cre`k de-acolo i se trage laughing ]

| lia a răspuns:

Mel Gibson! Prima oara cand am plans la un film, a fost unul in care a jucat el : "Braveheart". Apoi a urmat filmul "Arma letala", cu cele patru parti in care a reusit sa combine intr-un mod senzational in rolul sau actiunea si umorul. Si filmele realizate de el mi-au placut foarte mult: "Patimile lui Hristos" si "Apocalypto" sunt deosebite pentru ca sunt realiste. love struck

| Wtf9000 a răspuns:

Brad Pitt in filmul Fight Club. E genial.

| kuka a răspuns:

Hugh jackman in filmul 'the fountain'

| ioanaa a răspuns:

Jimm Carrey, fara dar si poate. E cel mai tare actor din cati am vazut, chiar se pricepe la meseria asta, o face cu drag si are si talent. Filme? Chiar e nevoie sa mai dau exemple? happy

| alexam a răspuns:

Gweneth Paltrow ( daca scriu corect numele ei! ). Nu cred ca am vazut toate filmele in care a jucat... e destul de greu chiar sa le gasesti! big grin

| GreenSky a răspuns:

Russel crowe...in gladiatorul...

| dreamerlainen a răspuns:

Actorul meu preferat e Brad Pitt. M-a impresionat evolutia sa in "Intalnire cu Joe Black", "7 ani in Tibet" si "Curiosul caz al lui Benjamin Button".

Ar urma Daniel Craig, pentru cele doua filme din seria James Bond in care a jucat. De asemenea, George Clooney si Jim Carrey mi se par alti doi actori care intra de fiecare data perfect in pielea personajelor.

| Monyktza a răspuns:

Poi...am mai multi dar Michael Shanks din Stargate Sg-1 e preferatul meu. xoxo