| МŶĶÁŶ a întrebat:

Ce alta activitate aveti in timp ce scrieti teme?
Daca nu faceti nimic altceva in acelasi timp nu mai raspundeti.
Funda pentru cel mai bun lucru de facut in timp ce scrii teme!
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Miyukii a răspuns:

Dragutza categorie, timp liber! Poi eu ascult muzica cu castile prin telefon sau vorbesc cu un prieten mykay care-l cheama mihai.Mereu tin TV-ul deschis sa mai fie cineva in camera si calculatorul sa-mi bata lumina in cap nu stiu de ce.Sti ce mai poti face? Sa canti asa aiurea cand scrii tema la mate...etc.

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Invat?raised eyebrows
Uneori ma mai uit la tv.
sau stau pe mess. Ori cand ma apuca foamea manancrolling on the floor

| anonimul a răspuns:

Ascult muzicabig grin

| RaduManole a răspuns:

Mda...uneori ascult muzica... ma uit la tv. mai multe.lol

| ana_5424 a răspuns:

Eu in timp ce fac temele ma joc beau apa intra pe bindy_wais_99 ok